Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Bürosu
Lokasyonumuz
Perpa 34384, Şişli / İstanbul
Mesaj İletin
info@okeanostercume.com.tr
home office işler

Home Office İşler

Genellikle freelance (serbest) çalışanların tercih ettiği yöntemlerden birisi olan home office çalışma yöntemi hem işin hem de ev yaşamının bir arada yürütüldüğü çalışma yöntemlerinden birisidir. Home office işler ile ilgili detaylar…

Bugün home office işler gittikçe artmaya başlamış ve home office çalışma yöntemi fazlasıyla tercih edilmeye başlanmıştır. Home office işlerden birisi de tercüme işlemidir.

Okeanos Tercüme bünyesinde güncel iş pozisyonları, full time çevirmenlik, freelance çevirmenlik ve staj imkanları için sitemiz üzerinden müracaat edebilir ve detaylı bilgi için KARİYER sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz…

Home Office İşler İçin Seçeneklerden Biri Freelance Tercümanlık…

Türkiye’nin pek çok ilinden ya da dünyanın pek çok ülkesinden çeviri bürolarına, çeviri sitesine ya da herhangi bir çeviri bloğuna home office şeklinde tercümanlık yapma fırsatınız bulunmaktadır. Ülkeler arası siyasi, ticari, ekonomi, diplomasi ilişkilerinin geliştiği günümüzde tercüme işlemi oldukça ihtiyaç duyulur bir hal almıştır. Taleplerin artması ve beklentilerin yükselmesi kişilerin home office olarak çalışmasına olanak tanımıştır.

Gelişmekte olan teknoloji ile birlikte yükselişe geçmesi tercüme sektöründe de tercümanların home office olarak çalışmalarına fırsat vermiştir. Tercüme büroları home office olarak çalışan freelance tercümanları belli kriterler bağlamında tercüman kadrosuna seçmektedir.

Freelance Tercümanlarda Olması Gereken Özellikler

  • Herhangi bir uzmanlık alanında deneyim sahibi,
  • İlgili alana ait terminolojik bilgiye sahip,
  • Donanımlı,
  • Dilbilgisi, yazım ve imla kurallarına hakim,
  • Kaynak dil ve erek dil hakkında bilgi sahibi
  • Kendi oluşturacağı düzen ve disipline sadık kalabilmek

Her tercüme şirketi için farklı olan ve home office çalışan tercümanlardan talep edilenlerin yerine getirilmesi ile freelance tercüman olarak çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi home office olarak çalışan hemen hemen bütün dillerde freelance tercümanları kadrosunda bulundurmaktadır. Dünyanın pek çok yerinden Okeanos Tercüme şirketi ile çalışan freelance tercüman kadrosu alanında uzman, donanımlı kişilerden seçilmektir.

Home Office İşler den Freelance Tercümanlık İçin Okeanos… 

Freelance tercüme işlemi büyük hassasiyet, özen ve dikkat gerektirmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin freelance tercüman kadrosu, home office işlerin esnek çalışma saatlerine takılmadan verilen işi zamanında ulaştırmaktadır. Home office olarak çalışan tercümanlar tarafından yapılan işler daha sonra standartlarımız gereği editörlerimiz tarafından kontrol edilerek müşterilere teslimatı sağlanmaktadır.

okeanos yeminli tercüme hizmetleri