İspanyolca Türkçeye Çeviri

Dünyanın en çok konuşulan ikinci dili olan İspanyolca İspanya Türkiye arasında gerçekleşen evlilik, nikah, ticaret, şirket kuruluşu, lojistik, dış ticaret, e ticaret, eğitim, vatandaşlık, ikamet gibi işlemlerde bazı evrakların ispanyolca türkçeye çeviri işlemi yapılmaktadır. Dil yönü olarak en çok talep edilen dil olan ispanyolca türkçeye çeviri Türkiye ve ispanya arasındaki ilişkilerin gelişmesiyle daha çok gündeme gelmektedir.İspanyolca 21 ülkenin resmi dili olmakla birlikte anadil olarak konuşulan dil sıralamasında İngilizce ile yarışmaktadır.

Nüfus kayıt örneği, tapu, banka hesap ekstreleri, diploma, transkript, kullanım kılavuzu, katalog, web sitesi, pasaport ve daha birçok evrak ispanyolca çeviri yapılırken müşteri ya da kurum talebi doğrultusunda yeminli ingilizce ispanyolca çeviri ya da noter yeminli ispanyolca türkçeye çeviri olarak hazırlanmaktadır.

İspanyolca türkçeye çeviri işlemi yapılırken Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi profesyonel kadrosu ile çözüm sağlamaktadır. İspanyolca İngilizce diline yakınlığı ile ve ingilizce ispanyolca çeviri işleminin birçok dil çiftine nazaran daha kolay sağlandığı bilinmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile iş dünyasının nabzını tuttuğu Perpa Ticaret Merkezi’nde hizmet sunmaktadır. Sağladığı kaliteli hizmet ile sektörün lideri haline gelmiş Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm dil çiftlerinde olduğu gibi ispanyolca türkçeye çevirme konusunda da uluslar arası başarı sağlamıştır.

Başarısını belirli periyotlarla edindiği denetimler sonrası yeniden almaya hak kazandığı EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde gerçekleştirmiş olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kalitesini uluslararası standartlarla belgelendirmektedir. Tercüme sektörüne özel hazırlanmış tek standart olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları Avrupa’da düzenlenmiş ve tüm dünyada geçerliliği bulunmaktadır.

Tıp, teknik, hukuk, bilim, sanat, edebiyat, üretim, teknoloji ve daha birçok alanda kullanım kılavuzundan pasaporta, doğum belgesinden web site çevirisine kadar birçok doküman ve belgenin İspanyolca Türkçeye çeviri işlemi Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi ilgili üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitim almış, saha deneyimi olan ve anadil düzeyinde dil bilgisi olan tercüman, editör ve kontrolör kadrosu ile işlem yapmaktadır.

İspanyolca Türkçeye çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir