Tercüman Aranıyor

Tercüman olmak isteyen ya da mütercim tercümanlık mezunları ya da yabancı dillerini kullanarak para kazanmak isteyenler, çok farklı sektörlerde ve farklı pozisyonlarda tercüman aranıyor ilanı ile karşılaşabilirler.

Özellikle son yıllarda artan sağlık turizmi karşısında hastanelerin web sitelerinde ya da kariyer sitelerinde hastane tercüman iş ilanları görmeniz oldukça mümkün. Hastane tercüman iş ilanları ilk dil seçeneği Arapça tercüman iş ilanları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tercüman aranıyor başlığının altında yer alan ve bir tercümanın taşıması gereken vasıflardan bazıları;

  • İlgili üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmalı
  • Kendisini en az bir alanda geliştirmeli
  • Gerekli yazılım ve uygulamaları kullanabilir olmalı
  • Sorumluluk sahibi olmalı
  • Araştırma ve geliştirmeye açık olmalı

İngilizce tercüman iş ilanları başta tercüme şirketleri olmak üzere birçok kurum ve kuruluş tarafından yayınlanmaktadır. Okeanos uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi her geçen gün artan iş hacmine bağlı olarak tercüman kadrosunu da genişletmekte ve EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında belirli denetim ve değerlendirmeler sonrası seçmektedir.

Türkiye Rusya arasında gerçekleşen bireysel ve kurumsal ilişkilere bağlı olarak artan talep dengesi gereği Rusça iş ilanları dış ticaret firmaları, hastane, turizm firmaları gibi birçok kurum ve holding tarafından tercih edilmektedir.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi ise hemen her dilde geniş ve uzman bir kadro oluşturmuş ve yılların deneyim ve bilgi birikimi yoluna ve liderliğe ilerlemeye devam etmektedir.

Yeminli tercüman aranıyor ilanlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız öncelikle yeminli tercüman olmanız gerekmektedir. Yeminli tercüman olmak için gereken şartlar ise;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Sabıka kaydı bulunmamak
  • En az iki dilde yazılı ve sözlü tercüme yapabiliyor olmak
  • Dil bildiğini lisans diploması ya da dengi bir belge ile ispat edebiliyor olmak
  • Yemin zaptı çıkarılan noterlik makamının bağlı bulunduğu il sınırları içerisinde ikamet ediyor olabilmek

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yeminli tercüme ve noter yeminli tercüme hizmeti sağlamakta ve Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sağlamaktadır.

okeanos yeminli tercüme hizmetleri

 

Şirketimize Freelance ve Full Time tercümanlık pozisyonuna başvuru yapmak için aşağıdaki link ile ilgili sayfadan cv nizi kolaylıkla iletebilirsiniz :

https://37.148.210.21/cv-gonderme/

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir