Acil İngilizce Tercüme

Bireysel ya da kurumsal müşteriler belirli sebeplerden dolayı acil İngilizce tercüme hizmetine ihtiyaç duymaktadır.

Ticaret odalarında gerçekleştirilen yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemleri için İngilizce çeviri hizmeti talep edilmektedir. Kuruluş işlemleri için alınan randevu saatlerinin kaçırılmaması adına kuruluş işlemini gerçekleştirecek kişiler çalıştıkları tercüme bürosundan acil İngilizce tercüme talebinde bulunmaktadır.

Randevu sistemiyle çalışan diğer bir kurum olan noterliklerde yabancı uyruklu kişiler tarafından gerçekleştirilen işlemler için noterliğe bağlı tercüme bürosundan acil İngilizce tercüme hizmeti alınmaktadır.

Yabancı uyruklu kişilerin çalıştıkları tercüme bürosundan acil İngilizce tercüme talep ettikleri diğer işlemler ise nikah dairelerinde gerçekleştirilen nikah işlemleri, tapuda gerçekleştirilen gayrimenkul alım satım işlemleri, adliyelerde görülen dava işlemleridir. Söz konusu işlemler sözlü olarak İngilizce çeviri işlemini gerektirdiğinden dolayı acil İngilizce tercüme hizmeti sağlayan bir tercüme bürosuna başvurulmaktadır.

Pasaport, kimlik, aile cüzdanı, nüfus kayıt örneği, doğum belgesi, vekaletname, imza sirküleri, muvafakatname, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası, faaliyet belgesi, adli sicil kaydı gibi belgeler de acil İngilizce tercümesine ihtiyaç duyulan belgeler arasında bulunmaktadır.

Acil İngilizce tercüme hizmeti gerektiren işlemler ya da belgelerin alanında uzman, hem İngilizcenin hem de Türkçenin dilbilgisel anlamsal özelliklerine iyi derecede hakim, terminolojik bilgisi üst düzey ve deneyimli tercüman kadrosuna sahip bir tercüme bürosu aracılığıyla gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi her biri belirli bir uzmanlık alanında kendini geliştirmiş, terminolojiye hakim, hem İngilizceyi hem Türkçeyi anadili düzeyinde bilen deneyimli İngilizce tercüman kadrosuyla profesyonel acil İngilizce tercüme hizmeti vermektedir.

Acil İngilizce tercüme hizmetini uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışıyla süsleyen Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi çalışmalarını Avrupa Birliğinin kabul ettiği tek dil standardı olan EN15038 Hizmet Kalite Standartları doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin acil İngilizce tercüme ve acil İngilizce yeminli tercüme hizmeti ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir, info@okeanostercume.com.tr adresine e-postalarınızı gönderebilir, 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımız ya da 212 221 45 21 numaralı sabit hattımız aracılığıyla kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir