Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Bürosu
Lokasyonumuz
Perpa 34384, Şişli / İstanbul
Mesaj İletin
info@okeanostercume.com.tr
acil ingilizce tercüme ve çeviri

Acil İngilizce Tercüme

Tercüme sektöründe müşteri memnuniyetini sağlamanın belli başlı kriterleri bulunmaktadır. Bu kriterlerden birisi de alınan işin zamanında ve bazen de müşterinin talebi doğrultusunda acil olarak müşteriye teslim edilmesidir.

Acil İngilizce Tercüme ve Çeviri

Müşterinin işlerindeki durumu, zamanı doğru olarak yönetmek istemesi gibi kriterler acil İngilizce tercüme ve çeviri hizmeti talep etmesi için bir sebep olabilir. Bunun yanı sıra belirli tarihler içerisinde gerçekleştirilmesi gereken işleri veya randevu zamanına yetişmesi gereken evrakları bulunabilir.

Söz konusu tüm durumlarda acil İngilizce tercüme talebinde bulunabilmektedir. Bir tercüme bürosu müşterinin bu taleplerini karşılığında ise müşterinin memnuniyet oranı artmaktadır.

Okeanos Tercüme olarak senelerdir sunduğumuz acil İngilizce çeviri hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

Şirket Kuruluş İşlemlerinde…

Ticaret odalarında gerçekleştirilen yabancı ortaklı şirket kuruluş ve tescil işlemlerinde https://randevu.ito.org.tr/ aracılığıyla randevu alınmaktadır.  Randevu alınan günde gerekli evrakların ibrazının ardından şirket kuruluşunun gerçekleştirilmesi için acil yeminli tercüman hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. En sık talep edilen çeviri dillerinden birisi ise İngilizce’dir.

Okeanos Tercüme, İstanbul Ticaret Odası Perpa şubesi ile aynı lokasyonda bulunmaktadır. Böylelikle müşterilerinin randevu gününde ve saatinde acil İngilizce çeviri hizmeti sunar.

Gümrük İşlemlerinde…

Gümrükte işlem bekleyen ürünleriniz için gerektiği durumlarda evrakların acil İngilizce tercümesi gerekebilmektedir. Gümrük beyannamesi, A.TR. dolaşım belgesi, ticari fatura, navlun faturası vb. evraklar tercüme edilmektedir. Okeanos Tercüme, tecrübe sahibi tercümanlarıyla bu alanda profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Yurtdışı Eğitim Başvurularında…

Yurtdışı eğitim başvuruları esnasında belli tarihler arasında birtakım evrakların ilgili eğitim kurumuna ibraz edilmesi gerekmektedir. Diploma, diploma eki, transkript, mezuniyet belgesi vb. öğrenci belgeleri için acil İngilizce çeviri hizmeti verilmektedir.

Noter Onaylı İşlerinizde…

Okeanos Tercüme, müşterilerinin noter onay gerektiren işlemleri için yazılı ve sözlü tercüme hizmeti vermektedir. Pasaport, kimlik, ehliyet, nüfus kayıt örneği, doğum belgesi, vekaletname, muvafakatname, aile cüzdanı vb. evraklarınız acil İngilizce çeviri yapılmaktadır.

Yabancı uyruklu vatandaşlar tarafından gerçekleştirilen hisse devri, araç satışı, vekalet verme vb. işlemlerde yeminli tercümanlarımız aracılığıyla acil İngilizce sözlü çeviri hizmeti verilmektedir.

İhale İşlemlerinizde…

Bir şirketin yurtdışında bir ihaleye girmesi söz konusu olduğunda birtakım evraklarının acil İngilizce tercümesi gerekmektedir. Vekaletname, ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, vergi levhası vb. evraklar bu doğrultuda tercüme edilmektedir.

Acil İngilizce Tercüme ve Çeviri Taleplerinizde Okeanos…

Okeanos, bireysel ve kurumsal müşterilerinin tüm acil İngilizce çeviri  işlemlerinde kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Senelerdir bu konuda tecrübesi ve bilgisi bulunan bir şirket olarak tüm acil tercüme süreçlerinizi büyük profesyonellikle yürütmektedir.

İngilizce tercüme ve çeviri hizmetleri hakkında detaylı bilgi için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. Ayriyeten 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı hatlardan bizlere ulaşabilirsiniz.