Doktora Tez Çevirisi

 Doktora tez çevirisi, yüksek lisans tez çevirisi gibi pek çok akademik alanda İngilizce Türkçe çeviri hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Akademik kariyerlerine doktora düzeyinde devam eden kişiler tezlerinin yurtdışında yayımlanması amacıyla doktora tez çevirisi talebinde bulunmaktadır.

Doktora tezleri büyük emek ve çabanın sonucunda elde edilen ürünlerdir. Dolayısıyla doktora tezlerinin çevirisi esnasında da büyük emek ve çaba sarf edilmesi gerekmektedir.

Doktora tez çevirisi tıpkı doktora tezinin ilgili alana katkı sağlaması gibi düzgün ve kaliteli bir biçimde gerçekleştirildiği takdirde hitap ettiği alana katkı sağlamaktadır.

Akademik çeviri kapsamında ele alınan doktora tezleri akademik alanda uzman, deneyimli tercüman kadrosu eşliğinde gerçekleştirilmelidir. Tezler farklı konu içeriklerine sahip olabilmektedir. Dolayısıyla doktora tez çevirisini gerçekleştirecek olan tercüman sosyal bilimler, fen bilimleri ve tıp gibi alanlar başta olmak üzere mutlaka belirli bir uzmanlık alanının terminolojisine iyi düzeyde hakim olmalıdır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bünyesinde barındırdığı her biri belirli bir uzmanlık alanına sahip tercüman kadrosuyla müşterilerin beklentilerini karşılayacak kalitede akademik çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Teknik, tıbbi, sosyal bilimler ve fen bilimleri gibi alanlarda yazılan doktora tezleri hem yazılması hem de çevrilmesi bakımından büyük profesyonellik gerektiren metinlerdir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin sağladığı profesyonel çeviri hizmeti aracılığıyla doktora tez çevirisi işlemi kolay hale gelmektedir.

EN15038 Tercüme Hizmet Kalitesi Standartları kapsamında çevirisi sağlanan tezlerinizin kontrolör ve editör ekibimiz tarafından kontrolü sağlanmaktadır. Avrupa’da kabul edilen tek çeviri standart olan EN15038 sayesinde doktora tez çevirisi talepleriniz kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Farsça, İspanyolca, Çince başta olmak üzere pek çok dilde akademik çeviri hizmeti vermektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin doktora tez çevirisi, akademik çeviri, İngilizce Türkçe çeviri hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresinden bizlere ulaşabilir, info@okeanostercume.com.tr adresine e-postalarınızı gönderebilir, 0212 221 45 21 numaralı sabit hatlarımızdan veya 05539103132 numaralı whatsapp hattımız aracılığıyla kurumsal müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir