Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Bürosu
Lokasyonumuz
Perpa 34384, Şişli / İstanbul
Mesaj İletin
info@okeanostercume.com.tr
ingilizce yeminli tercüme

İngilizce Yeminli Tercüme

Okeanos Tercüme, EN15038 Tercüme Hizmeti Kalite Standartları doğrultusunda bütün çeviri projelerinde iş proseslerine uygun olarak  hizmet sunulmaktadır. Bu sayede yıllardır İngilizce yeminli tercüme hizmetlerinde, zamanında teslimat, güvenilir çeviri ve uygun fiyatlı hizmet verilebilmektedir.

İngilizce Çeviri Hizmetlerimiz

Bilindiği üzere İngilizce günümüzde ortak dildir. Birçok alanda öncelikli olarak tercih edilen bir dil olarak da tercümesine sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Bizler, Okeanos Tercüme olarak bireysel veya kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu birçok alanda İngilizce tercüme hizmeti sunuyoruz.

Web sitelerini, akademik makaleler, kullanım kılavuzlarını, tıbbi raporları, ticari faturaları ve hukuki dokümanları tercüme ediyoruz. Söz konusu içeriklerin tercümesini gerçekleştirirken ilgili alanlarda uzman tercümanımızla çalışıyoruz. Böylelikle projelerinizin başarıya ulaşması adına bir katkı da biz sağlıyoruz.

Yazılı İngilizce tercüme hizmetlerimizin yanı sıra çeşitli organizasyonlar ve toplantılar için İngilizce sözlü tercüme hizmeti de sağlıyoruz.

Resmi belgeleriniz için İngilizce yeminli tercüme ve gerekmesi halinde İngilizce noter onaylı tercüme hizmeti sağlıyoruz.

İngilizce Yeminli Tercüme Hizmetlerimiz

Bireysel veya kurumsal müşterilerimizin resmi işlemleri doğrultusunda ihtiyaç duydukları İngilizce yeminli tercüme hizmetini sağlıyoruz.

Vekaletname, pasaport, aile cüzdanı, nüfus kayıt örneği, vergi levhası, ticaret sicil gazetesi vb. resmi belgeleri gibi pek çok resmi belgenizin İngilizce yeminli tercümesi için hizmet vermekteyiz. İngilizce yeminli tercümesi sağlanan belgeleriniz için ikinci kez kontrol ve edit işlemi gerçekleştiriyoruz.

Böylelikle belgelerinizin kalitesini ve güvenirliğini garanti altına almış oluyoruz. Diploma, transkript, tıbbi rapor, kurumlar vergi beyannamesi, sözleşme metinleri vb. için de çeviri hizmeti sunuyoruz. Tüm alanlarda sağladığımız çeviri hizmetimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanması bağlamında en büyük yardımcıları oluyoruz.

Ticaret odalarında gerçekleştirilen yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemlerinizde tercümanlarımız ile İngilizce sözlü tercüme hizmeti sağlıyoruz. İngilizceyi etkili ve akıcı konuşabilen tercümanlarımız aracılığıyla işlemlerinizde iletişim problemi yaşanmasının önüne geçiyoruz.

Noterlikler, tapu müdürlükleri, nikah daireleri, hastaneler ve birçok resmi kurumda gerçekleştirilen işlemleriniz için de İngilizce sözlü tercüme işlemi gerçekleştiriyoruz.

Fiyatlarımız

İngilizce yeminli tercüme fiyatlarımızı karakter sayısı birincil kriterimiz olmak üzere belge bazlı ve sayfa sayısı üzerinden belirliyoruz. İngilizce sözlü tercüme fiyatlarımızı ise işlem sayısı, işlem süresi ve işlem niteliği gibi kriterler üzerinden belirliyoruz.

Tüm projelerin fiyatlarını belirlerken olabildiğince uygun ve indirimli fiyatlar üzerinden sizlere teklif vermek için çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetinin bizim için en önemli getirilerden birisi olmasının bilincinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

İngilizce Yeminli Tercüme Taleplerinizde Okeanos…

Okeanos, kurulduğu günden beridir sunmuş olduğu kaliteli ve güvenilir çeviri hizmetiyle sektörün lider çeviri bürolarından birisi olmayı başarmıştır. Bunda sunmuş olduğu hizmetleri müşteri talep, istek ve beklentileri doğrultusunda sürekli yenilemesi ve geliştirmesi önemli bir sebeptir. Bunun yanı sıra, yıllardır hizmet veren çeviri bürosu olarak etik değerlerinden ve ilkelerinden asla vazgeçmeyişinin de payı büyüktür.

İngilizce yeminli tercüme hizmetlerimiz hakkında info@okeanostercume.com.tr veya www.okeanostercume.com.tr adreslerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı hatlardan bizlere ulaşabilirsiniz.