Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Bürosu
Lokasyonumuz
Perpa 34384, Şişli / İstanbul
Mesaj İletin
info@okeanostercume.com.tr
perpa ticaret merkezi

İstanbul Perpa Ticaret Merkezi

Perpa Ticaret Merkezi, 1986’da Perşembe pazarının boşaltılarak yerine esnafa ve girişimcilere kendi işletmelerini geliştirmeleri için kurulan köklü bir yuvadır. Bu işletmeler ve işyerleri, önce küçük ve orta çaplı olarak açılsa da günümüzde giderek büyümekte ve uluslararası alanda iş hacmine sahip olmaktadır. Ticaret merkezinin içinde birçok kurumsal işyeri, bankalar, kuaförler vb. çeşitlilikte iş ağı yer almaktadır. Her ticaret alanı, bu sistemli dolaşıma katkı sağlamakta ve Perpa’nın yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına katkı sağlamaktadır. Bu durum Perpa Ticaret Merkezi’nin rekabetçi şirketlerini ön plana çıkarmakta ve merkeze her yıl daha fazla yatırımcının gelmesine olanak sağlamaktadır. Bu sayede merkez, binlerce kişi için iş ağı olarak istihdamı güçlendirmekte, ticarete katkı sağlamakta ve küresel alanda ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmektedir.

perpa ticaret merkezi

Perpa Ticaret Merkezi Firmalar

660.000 metre kare kapalı alandan oluşan 14 katlı bu devasa yapıda farklı ticaret alanlarından yerli ve yabancı birçok firma bulunmaktadır. Perpa’nın şehir içindeki stratejik mesafelere yakınlığı ise bu firmaların diğer şubelerine ya da anlaşma şirketlerine ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Ticaret Merkezi’nde Perpa elektronik, mühendislik, medya, bilişim, organizasyon gibi hizmetlerin yanı sıra Perpa eczanesi, kuru temizleme, terzi, kuaför ve büfe gibi anlık ihtiyaçlarınıza kolayca çözüm oluşturan işyerleri de bulunmaktadır. Perpa’da çalışan personel sayısı yaklaşık olarak 25.000’dir ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Merkezin çalışanları profesyonel ve dinamik iş gücü ile müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı hedefler. Bu sayede Perpa, kapalı çarşıdan sonra en geniş ticaret hacmine sahip merkez haline gelmiştir. Bir gün içinde bu merkezi ziyaret eden kişi sayısı, yaklaşık olarak 75 / 80.000’dir. Özel işletmelere ek olarak devlete bağlı birimlerin de bulunduğu Perpa’da Tarım İl Müdürlüğü, Ticaret Sicil Memurluğu, Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü gibi resmi kurumlar yer alır. Bina A ve B blok olarak ikiye ayrılmaktadır ve içerisinde yaklaşık olarak 4500 dükkan bulunmaktadır.

Perpa Ticaret Merkezi Nasıl Gidilir?

Şehrin merkezinde bulunan bu devasa yapıya ulaşım birçok noktadan son derece kolaydır. Perpa, Şişli’de Halil Rıfat Paşa mahallesinde bulunmaktadır.  Öncelikle toplu taşımayı tercih ediyorsanız Şişli merkeze önce metro M1 hattı ile ulaşabilirsiniz. Bunun ardından 54Ç İETT otobüsüne binerek Dereyolu durağında inmelisiniz. Buradan sonra yaklaşık olarak 400 metre yürürseniz 5 dakika sonra Perpa Ticaret Merkezi’ne varmış olacaksınız. Aynı şekilde merkezin girişine 200 metre uzaklıkta Darülaceze / Perpa metrobüs durağı bulunmaktadır. Merkezin Şişli ve Taksim merkeze yakınlığı iş hacminin yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından daha fazla geliştirilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle gittikçe büyüyen Perpa, bünyesine yeni işletmeler katarak ülkemizde büyük başarılara imza atmaktadır. Pazar günlerinde merkez, giriş çıkışa kapalıdır.

Perpa’ya ulaşabilmek için Google haritalar aracını tıklayınız

perpa yerleşim planı

Perpa İş Merkezi Faaliyetleri

Bir ticaret merkezinin ötesinde Perpa, sosyal sorumluluk projelerini desteklemekte ve farklı kurumlar ile iş birliği yaparak çeşitli faaliyetlere katılmaktadır. Tüyap fuarlarına katılan, yerli yabancı siyasi şahsiyetleri ağırlayarak misyonu için çalışan Perpa Ticaret Merkezi, birçok belediye başkanı ve kulüp başkanlarını hem ziyaret etmiş hem de merkezi tanıtmıştır. Tüyap Fuarı’nda otomasyon, elektrik elektronik, hidrolik pnömatik ve istifleme depolama gibi alanlarda kendilerini ve merkezi temsil eden işletmeler; Perpa’da iş gücünün giderek artması, ticari faaliyetlerin gelişmesi, modern çağdaki makineleşmeye bakış açısının yansıması açısından son derece önemlidir. Perpa, inovatif ve gerçekçi misyonu ile geleceğe yönelik faaliyetlerde rol oynamaktadır. Perpa’nın ayrıca spor faaliyetleri yürüten ve ülkemizi yurtdışında temsil eden Perpa Gençlik ve Spor Kulübü (perpaspor) vardır. Bir boks şubesi olarak başlayan kulüp zamanla bireysel sportif faaliyetlere de destek vermiştir. Bu spor kulübü, ticaret merkezini güçlendirerek küresel başarıları ile Perpa’nın ileriye yönelik hedeflerini sağlamlaştırmaktadır.

Perpa İş İlanları ve Kariyer Fırsatları

Her personelinin işine profesyonel bir tutumda yaklaşmasını sağlayan ve ekip çalışmasını önemseyen Perpa’da birçok işyeri olduğu için binlerce kişiye istihdam sağlanmaktadır. Gerek staj gerekse uzun dönem çalışma olanakları sunan ticaret merkezinin iş olanakları hakkında bilgi almak isterseniz perpa.com veya perpa.com.tr ‘a girerek buradaki Perpa iş ilanları bölümünden takip edebilirsiniz. Yüzlerce alanda ticaret yapan ve güçlü bir yönetim kuruluna sahip olan bu merkezde iş arayışınız olan sektörü seçerek ihtiyaç durumunu kontrol edebilirsiniz.

okeanos tercüme

Perpa Çeviri ve Yeminli Tercüme Talepleriniz İçin…

Faaliyette bulunan 4.000’den fazla iş yeri, binlerce çalışanı ve onbinlerce günlük ziyaretçisi ile Perpa ülkemiz ekonomisinde önemli bir yere sahiptir. İthalatçılar, ihracatçılar, üreticiler, toptancılar, bankalar, İTO Perpa, noter gibi resmi kurumlar ve daha niceleri…

Gerek ticari işlemler için, gerek kurumsal pek çok işlem için, gerek ise hem Perpa çalışanlarının ve aynı zamanda bölge halkının resmi işleri için Perpa bünyesinde bulunan Perpa bünyesinde faaliyette bulunan tercüme bürolarında çeviri ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.

Bu firmalar içerisinde yıllardır Perpa’da faaliyette bulunan, yurt içi ve yurt dışı pek çok müşterisine örgün olarak hizmet veren OKEANOS TERCÜME, bütün dillerde uygun fiyat, hızlı ve güvenilir olarak çözümler sunmaktadır. Güler yüzlü ve profesyonel ekibi ile sorularınıza aradığınız anlaşılır cevapları ve ihtiyacınız olan bütün tercüme taleplerinizde kusursuz hizmet alabilirsiniz…

Okeanos Tercüme Perpa sayfası için tıklayınız

Okeanos Tercüme’ye 0553 910 31 32 numaralı MOBİL / WHATSAPP / TELEGRAM telefon numarasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz…