Macarca Tercüman

macarca tercüman_okeanos tercüme

Macaristan Türkiye arasında gerçekleştirilen tüm tercüme projeleri alanında uzman ve deneyimli macarca tercüman tarafından gerçekleştirilmektedir

Macarca Tercüman

Macaristan Türkiye arasında gerçekleştirilen tüm tercüme projeleri alanında uzman ve deneyimli macarca tercüman tarafından gerçekleştirilmektedir.

Evlilik, ikamet, vatandaşlık, ticaret, eğitim, turizm ve daha birçok neden bağlı olarak düzenlenen Macarca ve Türkçe evraklarda ya da konferans, eğitim, seminer, kongre, fuar organizasyonlarında Macarca tercüman hizmet vermektedir. Macarca tercümanların çalışma alanları sadece tercüme şirketleri olmamakla birlikte Macaristan ile ticari faaliyetler gerçekleştiren firmalarda tam zamanlı ya da freelance Macarca tercümanlara istihdam sağlanmaktadır. Macarca tercümanlar tam zamanlı ya da freelance olarak çalışabilmektedir. Türk vatandaşı olan macarca tercümanlar gerekli şartları sağlamaları durumunda yeminli tercüman olarak noterlikten yemin zaptı alabilirler. Macarca Türkiye’de spesifik olarak tercih edilen dillerden biri olup macarca tercümanlar genellikle ilgili üniversitelerin ilgili bölümlerinden yurtiçinde mezun olmuş ya da yurt dışında yaşamış, eğitim almış kişilerdir.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana tüm dillerde olduğu gibi Macarca dilinde de profesyonel Macarca tercüman kadrosu ile hizmet sağlamakta Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile Perpa Ticaret Merkezi’nde hizmet vermektedir. Macarca tercüman kadrosunu EN 15038 Hizmet Kalite Standartları doğrultusunda oluşturmakta ve terminolojik alanda profesyonel ve deneyim sahibi kişilerle çeviri yapmaktadır. Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi uzman Macarca tercüman kadrosu ile çok sayıda başarılı proje gerçekleştirmiş, sadece yurt içi değil yurt dışında da birçok firmaya tercüme hizmeti sunmaktadır.

Müşterilerine kalite ve güveni sağlayan Okeanos diğer tüm dillerde olduğu gibi Macarca tercümanlar tarafından gerçekleştirilen projeler de müşterileri panelinde yer almaktadır. Sözleşme, mahkeme evrakları, şirket evrakları, ihale dosyaları, makale, dergi, kullanım kılavuzu, CE belgesi ve daha birçok evrak müşteri ya da kurum talebi doğrultusunda Macarca tercümanlar tarafından yeminli ya da noter yeminli olarak hazırlanmaktadır.

okeanos yeminli tercüme hizmetleri

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir