Diploma Tercümesi ve Diploma Çevirisi

Okeanos Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana tüm yeminli tercüme evraklarında olduğu gibi diploma tercümesi işlemlerinde de geniş yeminli tercüman kadrosu ile uygun fiyat, kalite ve hız kriterleri kapsamında hizmet vermektedir.

Lise diploması tercümesi, ön lisans diploması tercümesi, lisans diploması tercümesi, üniversite diploması tercümesi, geçici mezuniyet belgesi tercümesi, master diploma tercümesi, yüksek lisans diploması tercümesi, doktora diploması tercümesi, öğrenci kimlik kartı tercümesi, lise karnesi tercümesi, ÖSYM sonuç belgesi tercümesi ve çok daha fazlasının yeminli tercüme işlemine ihtiyaç duyulmaktadır.

Yurt dışında eğitim, vatandaşlık, denklik, vize işlemleri için üniversite diploması tercüme ve çeviri işlemi yapılması gerekmektedir. Bu sebeple bu belgelerin yeminli tercümantarafından yeminli tercüme işlemi yapılır.

Birey ya da kurum talebi doğrultusunda diploma tercümesi ve transkript tercümesi evrakları noter yeminli tercümeolarak da hazırlanmaktadır.

Diploma Tercüme ve Çevirisi Nasıl Yapılır?

Diploma çevirisi yapılırken öncelikle aslına uygun olmasına dikkat edilir. Diploma tercümesi işlemi yeminli tercümantarafından gerçekleştirilmelidir. Yeminli tercüme işlemi sonrası özellikle kişisel bilgiler başta olmak üzere kontrol sağlanması gerekir. Sonrasında yeminli tercüman kaşeli olarak hazırlanır.

Diploma çeviri ücretleri ve noter onaylı diploma ücreti hakkında bilgiyi yeminli tercüme bürolarından ya da noterlerden edinebilirsiniz.

Okeanos Tercüme şirketi sertifika tercümesi, diploma tercümesi, transkript tercümesi ve çok daha fazlasına dair İstanbul Perpa Ticaret Merkezi’ndeprofesyonel hizmet sunmaktadır.

Okeanos Tercüme şirketi yeminli diploma ve transkript çeviri işlemlerinde uzman yeminli tercüman ekibi ile hizmet vermekte ve noter yeminli diploma işlemlerini çok kısa sürede gerçekleştirerek profesyonel şekilde teslim etmektedir.

okeanos yeminli tercüme hizmetleri

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir