Diploma Tercümesi ve Diploma Çevirisi

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana tüm yeminli tercüme evraklarında olduğu gibi diploma tercüme ve çeviri işlemlerinde de geniş yeminli tercüman kadrosu ile uygun fiyat, kalite ve hız kriterleri kapsamında hizmet vermektedir.

Lise diploması tercümesi, ön lisans diploması tercümesi, lisans diploması tercümesi, üniversite diploması tercümesi, geçici mezuniyet belgesi tercümesi, master diploma tercümesi, yüksek lisans diploması tercümesi, doktora diploması tercümesi, öğrenci kimlik kartı tercümesi, lise karnesi tercümesi, ÖSYM sonuç belgesi tercümesi ve çok daha fazlasının yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemine ihtiyaç duyulmaktadır.

Yurt dışında eğitim, vatandaşlık, denklik, vize işlemleri için üniversite diploması tercüme ve çeviri işlemi yapılması gerekmektedir. Bu sebeple bu belgelerin yeminli tercüman tarafından yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemi yapılır.

Birey ya da kurum talebi doğrultusunda diploma tercümesi ve transkript tercümesi evrakları noter yeminli tercüme olarak da hazırlanmaktadır.

Diploma Tercüme ve Çevirisi Nasıl Yapılır?

Diploma çevirisi yapılırken öncelikle aslına uygun olmasına dikkat edilir. Diploma tercümesi işlemi yeminli tercüman tarafından gerçekleştirilmelidir. Yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemi sonrası özellikle kişisel bilgiler başta olmak üzere kontrol sağlanması gerekir. Sonrasında yeminli tercüman kaşeli olarak hazırlanır.

Diploma çeviri ücretleri ve noter onaylı diploma ücreti hakkında bilgiyi yeminli tercüme bürolarından ya da noterlerden edinebilirsiniz.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi sertifika tercümesidiploma tercümesitranskript tercümesi ve çok daha fazlasına dair İstanbul Perpa Ticaret Merkezi’nde profesyonel hizmet sunmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yeminli diploma ve transkript çeviri işlemlerinde uzman yeminli tercüman ekibi ile hizmet vermekte ve noter yeminli diploma işlemlerini çok kısa sürede gerçekleştirerek profesyonel şekilde teslim etmektedir.

okeanos yeminli tercüme hizmetleri

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir